Audioboek 'De Omgevingswet, de belangrijkste veranderingen in de praktijk' nu beschikbaar

26-01-2024

Het boek 'De Omgevingswet, de belangrijkste veranderingen in de praktijk', geschreven door ons team Omgevingsrecht, is vanaf nu ook beschikbaar als audioboek. In 12 afleveringen wordt u uitgebreid geïnformeerd over alle veranderingen. U kunt de afleveringen heel eenvoudig beluisteren terwijl u op de bank zit, onderweg of aan het sporten bent. 

Het audioboek is beschikbaar via onze website, Spotify, Apple Podcasts of uw favoriete podcast app.
 

Wilt u het boek liever lezen? U kunt het boek ook als e-book downloaden.
 

Wij hopen dat het boek voor u een mooi naslagwerk is en u helpt bij de beantwoording van de vragen die u in de praktijk tegenkomt. Mocht het antwoord op uw vraag er niet bij staan, dan kunt u ons altijd bellen of mailen. U vindt onze contactgegevens hieronder. Wij wensen u veel lees- en luisterplezier.

PS Wilt u op de hoogte blijven van de juridische actualiteiten en events rondom De Omgevingswet? U kunt zich hier inschrijven voor onze nieuwsbrief 'De Omgevingswet'.

Ons team Omgevingsrecht