Gijs van Wijgerden

CEO

In het kort

Biografie

Gijs van Wijgerden is sinds oktober 2023 CEO van VBK. Hij is tegelijk gestart met de COO, Dave Venmans. Samen met het Dagelijks Bestuur geeft hij richting aan de groeiambities van kantoor in een sterk veranderende omgeving. 

Gijs is zijn loopbaan gestart bij ING waar hij verschillende rollen heeft vervuld. In deze rollen lag de focus vaak op een combinatie van het neerzetten en realiseren van een lange termijnstrategie, het bouwen aan groei, het transformeren van organisaties, het realiseren van commerciële slagkracht, het bouwen van relaties, de persoonlijke ontwikkeling van medewerkers en het ontwikkelen van (persoonlijk) leiderschap. Namens ING heeft hij in 2018 plaatsgenomen in de directie van Makelaarsland en is vervolgens in 2021 via een management buy-out mede-eigenaar geworden. 

Gijs gelooft dat een organisatie alleen succesvol kan zijn als de klant(relatie) centraal staat en dat authentiek en inspirerend leiderschap essentieel is in het maken van het verschil richting zowel klanten als medewerkers. 

Meer over Gijs

Naast zijn rol als CEO is Gijs voorzitter van de Raad van Toezicht van Ready for Change en als aandeelhouder nog betrokken bij Makelaarsland.

Neem contact op met Gijs